Masaże

Beauty House

Masaże Ayurwedyjskie

Abhyanga
W dosłownym tłumaczeniu namaszczenie ciała olejem. W tym zabiegu wykorzystuje się specjalne ayurwedyskie oleje na bazie czarnego sezamu. Używane techniki to przede wszystkim głaskanie, głaskanie z ugniataniem i pompowaniem.

 

Raatbhyanga
Masaż kamieniami półszlachetnymi. Jest to typowo termalny zabieg, dzięki wykorzystaniu gorących kamieni. Masaż ten należy do grupy relaksacyjnych (jak większość masaży ayurwedyjskich). Pozwala wyciszyć się i czerpać energię z drogocennych właściwości kamieni półszlachetnych.

Masaże pielęgnacyjne i relaksacyjne

Masaż aromaterapeutyczny
Masaż aromaterapeutyczny to energetyzujący masaż z użyciem olejków eterycznych, które dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta.

 

Rytualny masaż świecą
Masaż świecą to aromatyczny rytuał, połączony z pielęgnacją skóry. Stanowi gwarancję niezapomnianych doznań, które na długo pozostają w pamięci. Wykorzystuje działanie min. pszczelego wosku, oleju sojowego wraz z ich wyjątkowymi właściwościami kosmetycznymi. Jest to wspaniały upominek dla bliskiej osoby.

 

Masaż energetyzujący Prana
To niezwykły masaż, którego celem jest wyrównanie krążenia energii witalnej oraz doznanie pełnego relaksu. Z jego pomocą oczyścisz umysł i wzmocnisz ciało.

 

Masaż rytmiczny
Masaż rytmiczny to połączenie muzykoterapii i masażu. Harmonijne ruchy sprawią, że całkowicie się rozluźnisz, napełnisz pozytywną energią.

 

Refleksoterapia stóp
Refleksoterapia wywodzi się z chińskiej medycyny naturalnej; to masaż stóp ze szczególnym uwzględnieniem punktów reflektorycznych.

Masaże modelujące sylwetkę

Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny pomaga likwidować zastoje limfatyczne i zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wody w organizmie. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych i limfatycznych, oczyszcza organizm z toksyn. Wspomaga także walkę z cellulitem.

 

Masaż modelująco-wyszczuplający (izometryczny)
Głównym celem masażu jest poprawa kondycji mięśni. Modeluje on tkankę mięśniową, wzmacnia ją, poprawiając ogólny wygląd ciała.

 

Dynamiczny masaż antycellulitowy
Ten rodzaj masażu, dzięki specjalnie opracowanym technikom pomaga w walce z tzw. „skórką pomarańczową”

 

Masaż ujędrniający
Dzięki intensywnym i silnym technikom, masaż ten przywraca tkance utraconą sprężystość i jędrność.

BEAUTY HOUSE

ul. Gdańska 11390-507 Łódź

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10.00 - 18.00

SOBOTA:
10.00 - 15.00
(lub dostosowane do potrzeb Klienta, również w niedzielę)